Kontakt

608534045   lub   psdziekuje@onet.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Drewniane skrzynki na wino dla nauczyciela - wyjątkowy prezent z nadrukiem lub grawerem

Dzień Nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, popularne Mikołajki i Boże Narodzenie - to zaledwie część okazji, kiedy uczniowie wraz z rodzicami chcą wyrazić swoją wdzięczność wobec uczących. Jednocześnie coraz częściej rezygnują oni z kosztownych i okazałych upominków, zastępując je drobnymi, lecz wymownymi prezentami. W szkołach ponadpodstawowych dużą popularnością cieszą się drewniane skrzynki na wino dla nauczyciela. Charakteryzuje je prosta forma, funkcjonalność i unikalny design. Ten ostatni zawdzięczają one możliwości wykonania estetycznego graweru lub trwałego nadruku UV.

Czy wypada wręczyć alkohol nauczycielowi?

Alkohol to pomysł na prezent dla nauczyciela, który niezmiennie budzi kontrowersje. Wiele osób zastanawia się, czy w ogóle wypada wręczyć wychowawcy butelkę dobrego trunku. Okazuje się, że jak najbardziej, jednak pod warunkiem przestrzegania pewnych zasad. Po pierwsze - alkohol powinny wręczać osoby dorosłe, a więc uczniowie szkół ponadpodstawowych lub w imieniu uczniów - rodzice. Po drugie, butelka powinna być estetycznie i gustownie zapakowana. Stąd tak dużym zainteresowaniem cieszą się personalizowane skrzynki na wino.

Personalizowane skrzynki na wino - upominek, który zostaje w pamięci

Proponowane w tej kategorii skrzynki na wino dla nauczyciela zostały wykonane z wysokiej jakości sklejki. Jasny odcień naturalnego drewna i naturalne matowe wykończenie stanowią doskonałą bazę dla trwałych zdobień - graweru lub nadruku UV. To fantastyczny sposób na pełną personalizację upominku i przekazanie kilku ciepłych słów lubianemu belfrowi. Prezent, z całą pewnością zostanie w pamięci uczącego, a dekoracyjna skrzynka po latach będzie zachęcać do wspomnień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl