Kontakt

608534045   lub   psdziekuje@onet.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

PROŚBY O ZOSTANIE CHRZESTNYMI

Oryginalne prośby o zostanie chrzestnymi

Rodzice chrzestni to jedne z najważniejszych osób w życiu człowieka. To na ich barkach spoczywa część odpowiedzialności za wychowanie dziecka. Chcesz poprosić bliskich o zostanie rodzicami chrzestnymi w oryginalny sposób? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Nasze wyjątkowe prośby o zostanie matką oraz ojcem chrzestnym zamknęliśmy w przepięknych drewnianych pudełkach. Możesz na nich umieścić dowolną personalizację, a nawet zdjęcie Twojej pociechy! Gwarantujemy, że taka forma prośby o zostanie chrzestnymi wywoła szczery uśmiech na twarzy.

Niecodzienne prośby o zostanie chrzestnymi w formie zdrapek

Prośba o zostanie rodzicem chrzestnym w formie zdrapki? Czemu nie! To bardzo oryginalny sposób na przekazanie tej wielkiej nowiny. Z pewnością zostanie ciepło odebrany! Niech ta chwila zapadnie przyszłej matce i przyszłemu ojcu chrzestnemu w pamięć. Jakie pytanie skrywa złote serduszko? Łatwo się domyślić, ale na pewno każdemu sprawi radość odkrywanie ukrytej pod nim treści. Zaskocz swoich bliskich ciekawym pomysłem! A może wolisz klasyczne rozwiązania? W naszej ofercie znajdziesz też standardowe prośby o zostanie chrzestnymi w przepięknych drewnianych pudełkach. Umieścimy na nich zdjęcie Twojego dziecka!

Pamiątka dla przyszłych rodziców chrzestnych

Warto poprosić o zostanie rodzicami chrzestnymi w oryginalny sposób. Dlaczego? To przecież fantastyczna pamiątka na długie lata! Taka schowana w drewnianym pudełku prośba będzie im przypominać o ukochanym chrześniaku lub chrześnicy nawet, kiedy już podrosną. To drobny upominek, który każdego wzruszy! Dzięki takim prośbom o zostanie chrzestnymi wyjątkowy dzień chrztu świętego Twojego dziecka stanie się wspomnieniem zapisanym nie tylko w sercu. A imienna personalizacja sprawi, że taki podarunek zostanie odebrany jako jeszcze bardziej osobisty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl