Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do zakupów!

Czy czekolada na prezent to dobry pomysł? Jak ją zapakować? Modne inspiracje
Czy czekolada na prezent to dobry pomysł? Jak ją zapakować? Modne inspiracje

Kusi słodkim smakiem i subtelnym aromatem, a zdaniem niektórych redukuje poziom stresu. Czekolada przekonała do siebie miliony osób na całym świecie, a w dobie symbolicznych upominków stała się jednym z popularniejszych pomysłów na prezent. Czy wypada ją wręczyć każdemu? Jak zapakować czekoladę na prezent? Koniecznie sprawdź modne inspiracje.

Czy czekolada na prezent to dobry pomysł? Komu wypada ją wręczyć?

Czekolada na prezent to pomysł bardzo popularny i wcale nie nowy. Słodki upominek już od dawna jest chętnie wybierany na prezent przy niemal każdej okazji. Tradycyjną lub ręcznie robioną tabliczkę bez obaw można wręczyć każdemu. Warto jednak zwrócić uwagę na formę upominku: bliskim, przyjaciołom i nauczycielom, np. w Dniu Nauczyciela można wręczyć klasyczną czekoladę, wychowawcy lub dyrekcji natomiast eleganckie czekoladki.

Jak wręczyć czekoladę na prezent?

Czekolada na prezent to bardzo popularne rozwiązanie. Wypada ją wręczyć każdemu, warto jednak wiedzieć, jak to zrobić, żeby nie popełnić faux pas. Przede wszystkim należy zdecydować się na produkt wysokiej jakości. Warto sięgnąć po propozycje popularnych producentów lub wybrać czekoladę robioną ręcznie. Co istotne, nie należy wręczać czekolady prosto do ręki. Zarówno tabliczka, jak i eleganckie czekoladki powinny zostać w odpowiedni sposób zapakowane.

Jak zapakować czekoladę na prezent?

Popularnym sposobem na zapakowanie czekolady na prezent jeszcze do niedawna był woreczek celofanowy. Obecnie takiego rozwiązania raczej się unika. Nie ma w tym nic dziwnego, ma ono mocną konkurencję: pudełko na czekoladę (czekoladki) z drewnianej sklejki. Prosta konstrukcja i piękne naturalne wybarwienie zdradzają jego potencjał. Pudełko może zostać oryginalnie ozdobione: z zewnątrz estetycznym i trwałym grawerem, wewnątrz zaś personalizacją wykonaną na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Pudełko można dodatkowo przystroić, np. wstążkami albo tkaniną, określając jego estetykę.

Czekolada na prezent - solo czy w zestawie?

Zastanawiasz się, czy czekolada na prezent może być wręczona jako samodzielny upominek? A może lepiej podarować ją w zestawie, traktując jako jego część? Jeśli wciąż brakuje Ci pomysłu, jak zapakować czekoladę na prezent, zdecyduj się na gotowe kompozycje upominkowe, które zawierają zapakowane już produkty spożywcze wysokiej jakości, w tym także ręcznie robioną czekoladę.

Jak zapakować czekoladę na prezent w przypadku gotowego zestawu? Tym razem o nic nie musisz się martwić. Kompozycje produktów spożywczych i akcesoriów dekoracyjnych są układane w drewnianych pudełkach lub łubach i starannie ozdabiane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl