Kontakt

608534045   lub   psdziekuje@onet.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Biblia Pismo Święte

Pięknie oprawiona biblia na Komunię Świętą

Klasyczna kartka z życzeniami to częsty, lecz dość oczywisty wybór. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się zastąpić okolicznościowy karnet bardziej okazałą pamiątką. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się pięknie oprawiona biblia na Komunię. W tej kategorii czekają na Ciebie wyjątkowe propozycje dla dziewczynek i chłopców. Proponowane biblie mają piękne, personalizowane oprawy i są dostępne w eleganckich drewnianych pudełeczkach. To upominek, który pozostaje zgodny z tradycją i obowiązującymi trendami.

Piękna biblia na Komunię dla dziewczynki

Biblia na Komunię Świętą nie powinna być wybrana przypadkowo. Jeśli obdarowujesz dziewczynkę, zdecyduj się na upominek, charakteryzujący się piękną szatą graficzną. Dobrym wyborem jest biblia na Komunię dla dziewczynki w drewnianej oprawie, dodatkowo bogato zdobiona kolorowymi kwiatami. Proponowane egzemplarze są dostępne w okolicznościowych pudełeczkach i gotowe do wręczenia. Wszystkie podlegają personalizacji. Całość tworzy wyjątkowy i bardzo oryginalny zestaw. To świetny wybór na prezent od dziadków lub rodziców chrzestnych, ale nie tylko.

Wyjątkowa biblia na Komunię dla chłopca

Oferta biblii na Komunię dla chłopca nieco różni się od propozycji dla dziewczynki: zamiast motywów kwiatowych, pojawiają się motywy roślinne, inna jest także kolorystyka. Najważniejsze cechy pozostają jednak takie same - chłopięce biblie na Komunię Świętą dla mają drewnianą oprawę i są dostępne w eleganckich drewnianych pudełeczkach. Zarówno ich oprawy, jak i opakowania są ozdobione w taki sam sposób, dodatkowo może pojawić się na nich personalizacja.

Biblia personalizowana na Komunię - ponadczasowy prezent na ważną okazję

Dostępne w tej kategorii biblie personalizowane na Komunię Świętą to pomysł na piękny prezent o ponadczasowym charakterze. Zawierają one podstawę wyznawanej przez katolików wiary, a zawarte w nich treści są przystępne dla dzieci komunijnych i starszych. Biblia z dedykacją na Komunię Świętą to piękna pamiątka na długie lata. Księgę w solidnej drewnianej oprawie i zamkniętą w bogato zdobionym pudełeczku mogą podarować rodzice, dziadkowie lub rodzice chrzestni. Możliwość personalizacji zestawu czyni go szczególnym prezentem.

Obrazkowa biblia personalizowana na Komunię

Biblia dla dzieci na Komunię Świętą to biblia obrazkowa. Księga przekazuje uniwersalne prawdy i ważne dla katolików treści w przystępny sposób. Dodatkowo są one wzbogacone pięknymi grafikami. Biblia w takiej formie może służyć codziennej lekturze i towarzyszyć dziecku każdego dnia.

Niewątpliwą zaletą każdej biblii, dostępnej w tej kategorii jest możliwość personalizacji i dołączenia specjalnej dedykacji. Kupując księgę w drewnianej oprawie i drewnianym pudełeczku nie musisz się o nic martwić - w odpowiednim miejscu zaznaczymy, zgodnie z Twoim życzeniem, od kogo jest upominek. Dzięki temu możesz zrezygnować z tradycyjnej kartki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl