Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do zakupów!

Dzień Nauczyciela 2023 - jakie prezenty są na topie? Sprawdzamy, co ucieszy lubianego belfra
Dzień Nauczyciela 2023 - jakie prezenty są na topie? Sprawdzamy, co ucieszy lubianego belfra

Obchodzony 14 października każdego roku Dzień Edukacji Narodowej, zwany Dniem Nauczyciela, to doskonała okazja, żeby wyrazić swoją wdzięczność względem wychowawcy i pozostałych uczących. Jesteś odpowiedzialny za organizację Dnia Nauczyciela 2023 w placówce? Zobacz, jakie upominki są obecnie na topie. Proponowana lista inspiracji została przygotowana z uwzględnieniem obowiązujących trendów i obejmuje wyłącznie te propozycje, które sprawią radość lubianym belfrom.

Dzień Nauczyciela 2023 - trendy w zakresie prezentów

Trendy w zakresie prezentów dla nauczycieli (i prezentów w ogóle) zmieniają się nieco mniej dynamicznie niż pozostałe mody. Z perspektywy czasu te zmiany są jednak bardzo wyraźne: zaledwie kilka lat temu prezenty dla nauczycieli musiały kosztować krocie. Rodzice i uczniowie chętnie kupowali drogą biżuterię, a nawet małe i średnie AGD. Obecnie liczy się przede wszystkim gest, uwagę zwraca się także na symbolikę upominku. Wiele osób chętnie sięga po prezenty praktyczne, charakteryzujące się pięknym designem i niekoniecznie o dużych gabarytach. O randze upominku decyduje coś zupełnie innego niż jego cena. Dobrze jeśli w miarę upływu czasu może on zyskać wartość sentymentalną.

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2023 będzie najlepszy?

Chcesz mieć pewność, że przygotowana niespodzianka sprawi radość lubianemu belfrowi? Zobacz, jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2023 będzie najlepszy.

Personalizowany

Personalizowane upominki dla nauczycieli cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, są eleganckie, jednocześnie zaś zabawne i wzruszające. Najlepiej świadczą o zaangażowaniu uczniów (a często także ich rodziców) w przygotowanie niespodzianki, a w miarę upływu czasu zyskują wartość sentymentalną.

Praktyczny

Dzień Nauczyciela 2023 należy do upominków pięknych i praktycznych. Popularne jeszcze niedawno tzw. łapacze kurzu, tej jesieni zastąpią prezenty, które charakteryzuje ogromna funkcjonalność. Modne obecnie medale (zawieszki) “Super Nauczyciel” ze względu na wymiary, można wkleić do albumu, natomiast zestaw prezentowy, zawierający wysokiej jakości produkty spożywcze, jak np. naturalny miód, ręcznie robiona czekolada i aromatyczna herbata z całą pewnością umili belfrowi przerwę lub kilkugodzinne okienko.

O modnym designie

Obecnie dużą wagę przywiązuje się do designu upominku. Liczy się forma, kolorystyka i przede wszystkim detale. Ogromne znaczenie ma także rodzaj wykorzystanych materiałów. Ponadczasowe prezenty na Dzień Nauczyciela 2023 powstały głównie na bazie drewnianej sklejki. Jasne naturalne wybarwienie sprawia, że wykazują one ogromny potencjał dekoracyjny.

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2023? Piękne i ponadczasowe inspiracje

Wszystko wskazuje na to, że Dzień Nauczyciela 2023 będzie ogromnie wzruszający. Wśród upominków, które mimo wczesnej pory zyskują status bestsellerów, możemy wymienić:

1. Medale dla najlepszych nauczycieli, wychowawców i dyrektorów. Niewielkie, zabawne i wzruszające. Medale-zawieszki (personalizowane lub nie) to wyróżnienie, które motywuje do dalszej pracy z dziećmi i młodzieżą. Medale, które proponujemy, mogą być przechowywane w pamiątkowych albumach, a w miarę upływu czasu zyskać wartość sentymentalną.

2. Eleganckie personalizowane skrzynki na wino. Drewniana skrzynka na wino z grawerem lub nadrukiem UV, to propozycja na prezent dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Należy pamiętać, że taki prezent będzie elegancki tylko wówczas, jeśli zawartość będzie wysokiej jakości.

3. Wzruszające dyplomy i ramki to fantastyczny pomysł na podziękowania dla wszystkich uczących. Przekazane w ten sposób życzenia zachwycą i staną się piękną pamiątką.

4. Naturalne miody w dekoracyjnych słoiczkach. Niewielkie, bardzo zdrowe, smaczne i pięknie zapakowane. Ozdobne miodki, ze względu na możliwość personalizacji etykiety, sprawdzają się nie tylko na weselach i innych uroczystościach rodzinnych. To piękny prezent na Dzień Nauczyciela 2023.

5. Wyszukane zestawy prezentowe, zawierające wysokiej jakości produkty spożywcze (naturalne miody, aromatyczne herbaty i ręcznie robione czekolady), to prezent, który doceni każdy belfer. Gotowe kompozycje nie tylko pięknie się prezentują. Mogą także umilić każdą przerwę. Tym bardziej że są personalizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl