Witamy w naszym sklepie i zapraszamy do zakupów!

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych? Ponadczasowe propozycje
Jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych? Ponadczasowe propozycje

Dobrze mieć znajomych – wspólnie spędzany czas zawsze owocuje w śmiech i rodzące się projekty podróży i innych aktywności. O znajomości należy jednak dbać, a jedną z podstawowych praktyk wspierających więzi jest dawanie upominków. Co roku jednak przychodzi ten moment, w którym okazuje się, że rocznica ślubu bliskich Ci osób jest tuż tuż, a Ty dopiero przypomniałeś sobie o tym wydarzeniu i nie wiesz jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych wybrać? Poniżej znajdziesz mnóstwo inspiracji. 

Prezent na rocznicę ślubu dla znajomych - niezawodne jest wino 

Klasycznym wyborem w sytuacjach odwiedzin okazyjnych jest wino. Nie tylko pozwala pokazać się w dobrym świetle (jako znawca gatunku), ale też wybawia obdarowywanego z opresji, gdyby nie przygotowywał niczego specjalnego na ten ważny dzień, lub zwyczajnie o nim zapomniał. W takiej sytuacji możecie po prostu uraczyć się przyniesionym alkoholem. Aby jednak wino nie było jedynie codziennym trunkiem, warto umieścić je w drewnianej skrzynce, której odsuwany front ozdobiony będzie grawerem zaświadczającym o wyjątkowości okazji. Jeśli jedno wino to za mało, w naszym sklepie internetowym oferujemy większe skrzynie, mieszczące dwie butelki.

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych abstynentów?

Może się jednak zdarzyć, że wiesz o abstynencji swoich gospodarzy. W takiej sytuacji niezręcznie by było podarować im alkohol, co mogliby odebrać jako afront. Na szczęście z takiej sytuacji jest bardzo proste wyjście - alkohol wystarczy zastąpić innym, tym razem słodkim upominkiem. 

Odrobina słodkości na wszystkie dni wspólnego życia

Jedną z możliwości jest postawienie na jeden z najpowszechniejszych smakołyków. Niemal nie zdarzają się osoby odporne na czar czekolady, a jedną z najpopularniejszych bombonierek na rynku jest merci. Jeśli jesteś im wdzięczny za czas, który ze sobą spędziliście, podaruj im je w drewnianej kasecie, opatrzonej dedykacją na zewnętrznej stronie wieczka i życzeniami od wewnątrz. Z pewnością docenią ten gest.

Kosz smakołyków – aby małżeństwo utrzymało smak

Zdarzyć się jednak może, że jedno z bliskich Ci małżonków nie przepada za kakao. Jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych w takiej sytuacji będzie najlepszym wyjściem? Rozważ podarowanie im kosza prezentowego, zawierającego – oprócz ręcznie wykonanej czekolady owocowej, którą z pewnością drugi współmałżonek chętnie skonsumuje – zieloną herbatę z bukietem kwiatowych i owocowych dodatków oraz pięknie zapakowany słoiczek miodku wielokwiatowego. Całość umieszczamy w łubowym pudełku i wypełniamy wełną drzewną, otrzymując bezpieczną i estetyczną kompozycję. Opakowane w folię i przewiązane wstążką jest gotowe do wręczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl