Kontakt

608534045   lub   psdziekuje@onet.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

PREZENTY I PAMIĄTKI

Niezwykłe pamiątki chrztu świętego

Chrzest święty to niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju uroczystość. Właśnie dlatego każdemu z zaproszonych gości zależy, aby jego podarunek dla dziecka był wyjątkowy i podkreślał wagę tego wydarzenia. Szukasz prezentu na chrzest święty, który stanie się pamiątką chrztu świętego na długie lata? W takim razie jesteś w doskonałym miejscu. Mamy dla Ciebie szeroki wybór jedynych w swoim rodzaju prezentów na chrzest. Będą one idealne jako upominek od dziadków, rodziców chrzestnych, a także innych bliskich osób. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich dostępnych u nas upominków. Nasze pamiątki przetrwają próbę czasu!

Ilustrowana biblia w drewnianej oprawie na chrzest

Biblia to zawsze dobry pomysł na prezent z okazji chrztu świętego. A gdyby tak oprawić ją w drewniane pudełko z wyjątkową dedykacją? Taka tradycyjna pamiątka w nowej odsłonie będzie doskonałym wyborem na chrzciny. Z zewnątrz nasze pudełka na biblię są ozdobione przepięknymi, kolorowymi wydrukami UV nanoszonymi bezpośrednio na drewno. Mamy szeroki wybór wzorów i kolorów, aby każdy mógł znaleźć swój najpiękniejszy prezent na chrzciny dla dziecka. Ponadto biblia, którą znajdziesz w drewnianej oprawie, jest dostosowana specjalnie do potrzeb dziecka. Pięknie ilustrowane strony pobudzą wyobraźnię nawet najmłodszych czytelników.

Personalizowane prezenty na chrzest święty

Zależy nam na tym, aby wybrana przez Ciebie pamiątka chrztu świętego prezentowała się jak najlepiej. Jedyna w swoim rodzaju dedykacja na z całą pewnością sprawi, że Twój prezent wyróżni się w tłumie. Umieść na drewnianym pudełku oryginalną dedykację z imieniem dziecka, a w środku osobiste życzenia. Niech staną się one pamiątką na przyszłość. Gwarantujemy, że w taki sposób spersonalizowany prezent będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Dlaczego Biblia będzie doskonałą pamiątką na chrzest?

Wybierając pamiątkę na Chrzest Święty, warto pamiętać, że jest to uroczystość religijna. Chrzest symbolizuje odpuszczenie grzechów i wstąpienie do wspólnoty Kościoła. Jest on zatem nierozerwalnie połączony z Biblią, która stanowi fundament wiary i wskazuje właściwą dla chrześcijanina drogę. Taka pamiątka na chrzest umożliwi dziecku poznawanie zasad wiary i właściwych dla niej wartości już od najmłodszych lat.

Biblia jako pamiątka chrztu – kiedy to dobry wybór?

Zastanawiasz się, czy zakup Biblii jako pamiątki na chrzest to dobry wybór? Oczywiście, że tak! Taki upominek możesz wręczyć każdemu dziecku – bez względu na to, jaka relacja Cię z nim łączy. Co więcej, ilustrowane Pismo Święte znakomicie sprawdzi się zarówno w roli samodzielnego prezentu, jak i w postaci dodatku do większego upominku. Ponadto Biblia jest uniwersalna – będzie doskonałą pamiątką na chrzest dla dziewczynki i dla chłopca.

Pamiątki na chrzest dopasowane do dziecięcych potrzeb

Zależy nam na tym, by oferowane przez nas pamiątki na chrzest były nie tylko oryginalne i przyjemne dla oka, ale i praktyczne. Z tego właśnie względu zadbaliśmy o to, by nasze Biblie były dopasowane do dziecięcych potrzeb. Proponujemy wydanie pięknie ilustrowane, z dużą ilością pobudzających wyobraźnię obrazków i łatwym do zrozumienia tekstem. Po takie Pismo Święte maluch będzie mógł sięgnąć znacznie szybciej niż po klasyczną Biblię. Co więcej, zawarte w nim historie w ciekawy sposób pokażą dziecku, jak żyć w zgodzie z chrześcijańskimi wartościami.

Personalizowane prezenty na Chrzest Święty

Zależy nam na tym, aby wybrana przez Ciebie pamiątka Chrztu Świętego prezentowała się jak najlepiej. Jedyna w swoim rodzaju dedykacja z całą pewnością sprawi, że Twój prezent wyróżni się w tłumie. Umieść na drewnianym pudełku oryginalną dedykację z imieniem dziecka, a w środku osobiste życzenia. Niech staną się one pamiątką na przyszłość, do której dziecko z pewnością wróci z dużym sentymentem i która pokaże mu Twoją obecność od pierwszych miesięcy jego życia. Gwarantujemy, że w taki sposób spersonalizowany prezent będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl